Forum osób wykonujących prace na wysokości

Dział ogólny => Plus GSM => Wątek zaczęty przez: karabinek w Piątek, 3 Styczeń, 2020r., 20:21:15

Tytuł: Plus od początku roku liderem w przenoszeniu numerów!
Wiadomość wysłana przez: karabinek w Piątek, 3 Styczeń, 2020r., 20:21:15
Kolejny kwartał z rzędu sieć Plus miała najlepsze wyniki przenoszenia numerów. Tym razem, według Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, Plus pozyskał najwięcej klientów spośród wszystkich sieci mobilnych i jako jedyny z dużych operatorów komórkowych zanotował dodatni bilans!

Według Raportu UKE za trzeci kwartał 2019 r. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 101 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 40 tysięcy.

Plus jest jedynym z czwórki największych operatorów, który zanotował dodatni wynik, bowiem wszyscy pozostali mieli go na minusie: T-Mobile nieco ponad 8 tys., Orange ponad 14 tys. i Play blisko 63 tys.

Po raz kolejny klienci Plusa należą do najbardziej zadowolonych i lojalnych, bowiem spośród czterech największych operatorów najmniej klientów odeszło właśnie z Plusa (61 tys.). Następny w kolejności jest T-Mobile (71 tys.), Orange i Play opuściło po ponad 100 tys, przy czym liderem z ponad 136 tys. oddanych numerów jest Play.

Trzeci kwartał 2019 roku jest już kolejnym okresem raportowania, w którym Plus ma najlepszy bilans przenoszenia numerów wśród czterech największych telekomów. Tak było w zestawieniu za dwa pierwsze kwartały bieżącego roku oraz podsumowaniu za cały rok 2018.

Raport Urzędu Komunikacji Elektronicznej - "Raport MNP w PLICBD - 3 kwartał 2019" dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

https://bip.uke.gov.pl/raporty/prezes-uke-udostepnia-raporty-przeniesienia-numerow-w-iii-kwartale-2019-r-,32.html (https://bip.uke.gov.pl/raporty/prezes-uke-udostepnia-raporty-przeniesienia-numerow-w-iii-kwartale-2019-r-,32.html)