Autor Wątek: Niemcy - Monter na wysokości, budowa linii napowietrznych  (Przeczytany 155 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline macius

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja +0/-0
Niemcy - Monter na wysokości, budowa linii napowietrznych
« dnia: Czwartek, 13 Czerwiec, 2019r., 21:48:52 »


Powerlines Group jest wiodącym europejskim dostawcą usług budowy i rozbudowy infrastruktury energetycznej. Powerlines Group prowadzi działalność w obszarach RAIL, PRODUCTS i ENERGY.
Dla naszej spółki córki Powerlines Energy Germany GmbH (z siedzibą w Achstetten, Niemcy) szukamy osób na stanowisko:
 
Monter na wysokości - budowa linii napowietrznych na terenie Niemiec

Czego możesz oczekiwać podczas montażu:
Linia napowietrzna - autostrada energetyczna o napięciu do 400 kV>> Jesteśmy ekspertami w zakresie planowania, budowy i konserwacji linii napowietrznych. Dzięki niezależnej i odpowiedzialnej pracy w dziedzinie infrastruktury sieci napowietrznych, energia elektryczna może pokrywać duże odległości i docierać do naszych klientów wszędzie i o każdej porze.
Prace przygotowawcze i wykonawcze >> Z nami jesteś odpowiedzialny za przygotowanie budowy i zapewnienie, że zostanie ona ukończona zgodnie z harmonogramem.
Praca na wysokości i na ziemi>> Będziesz pracować zarówno na maszcie, jak i na ziemi oraz obsługiwać maszyny
 
Oprócz zdolności do pracy na wysokości oczekujemy:
Kwalifikacje >> Pożądane jest ukończenie szkoły zawodowej/ technikum, najlepiej elektryk / mechanik / alpinista przemysłowy
Mile widziane >> Jeśli masz już doświadczenie w dziedzinie budowy linii napowietrznych, nie zwlekaj ani chwili by złożyć podanie
Sprawność fizyczna>> Masz wysoką sprawność fizyczną i lubisz pracować na świeżym powietrzu
Elastyczność >> Ogólna elastyczność w zakresie godzin pracy (gotowość do pracy w weekendy i święta)
 Mobilność>> " Prawo jazdy klasy B jest u nas mile widziane, każde inne również (CE)
 
Czego możesz od nas oczekiwać:
Niezawodność i przyszłość>> Stałe i pewne zatrudnienie z zapewnieniem ciągłości w stale rozwijającej się firmie zatrudniającej ponad 1000 osób w całej Europie.
Rozwój i kariera >> Oferujemy Ci wewnętrzną ścieżkę kariery, w której możesz przejść od asystenta do montera, a później do starszego montera lub kierownika budowy.
 Pomagamy sobie nawzajem>> Szczególnie na początku nowej pracy wiele rzeczy jest nowych i nieznanych - otrzymasz konkretne i kompleksowe wprowadzenie, a Twoi koledzy będą do Twojej dyspozycji.
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wynikach>> Za ciężką pracę oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - oraz dodatkowo premie świąteczne i bożonarodzeniowe.
Tygodniowe zjazdy do domu >> Oprócz pracy ważna jest również rodzina. Organizujemy nasze place budowy tak, abyś mógł wracać do domu co tydzień.
 
Stań się częścią naszego wspólnego sukcesu i prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (mogą być po polsku) już dziś na adres e-mail: jobs@powerlines-group.com
 
monter, na wysokości, montaż, praca w Niemczech, elektryk, mechanik, alpinista przemysłowy, linie napowietrzne, elektromonter, monter kabli, wysokie napięcie, linie wysokiego napięcia, bez znajomości języka

Stań się częścią naszego wspólnego sukcesu i prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (mogą być o po polsku) już dziś na adres e-mail: jobs@powerlines-group.com